cropped-logo-1x.png
Sea Ghost Group

Motorówka wędkarska

Kabinowe łodzie motorowe RIB są świetnym wyborem na wyprawy w celach turystycznych, ale równie dobrze sprawdzają się w wyjazdach wędkarskich. Kabina, którą można zamknąć w czasie deszczu, podczas wędkowania może pozostać otwarta, ułatwiając połowy. Budowa łodzi z oferty Sea Ghost Group pozwala na wypływanie zarówno w krótkie, kilkugodzinne rejsy, jak i długie wielodniowe wyprawy. Miejsce sypialne znajdujące się w kabinie łodzi wędkarskiej oraz łazienka, pozwalają nocować w samym jachcie motorowym, bez konieczności przenoszenia się do hotelu. Usprawnia to eskapadę, a także pozwala na emocjonujące, nocne wędkowanie. Kabinowe łodzie wędkarskie mogą być wykorzystywane również do spotkań biznesowych czy wyjazdów z rodziną.

Kabinowe łodzie motorowe – idealne do wędkarskich wypraw

Łodzie wędkarskie z kabiną są doskonałym rozwiązaniem do dalekich wypraw. Za dnia można łowić ryby wprost z pokładu jachtu, a wieczorem wpłynąć do portu lub mariny i w komfortowych warunkach spędzić noc. Zamykana kabina pozwala w odmienny sposób wykorzystywać motorówki wędkarskie, zależnie od pory dnia i warunków pogodowych. Jachty motorowe są przystosowane do wędkarskich przygód – posiadają zapas 300 litrów paliwa oraz 40 litrów słodkiej wody. Zamykana kabina mieści w sobie wygodną kanapę, dwa fotele, stolik, a także miejsce sypialne oraz łazienkę z toaletą. Tak rozbudowane wyposażenie pozwala spędzić w łodziach motorowych wiele dni, bez schodzenia na ląd.

Motorówka wędkarska – kabinowa łódź dla zapalonych wędkarzy

Motorowe jachty wędkarskie produkowane przez Sea Ghost Group są produktem wykonanym z najwyższą starannością. Naszym celem było stworzenie łódki motorowej klasy premium, jednak przy zachowaniu rozsądnej ceny i uniwersalności, pozwalającej na różne wykorzystanie motorówek. Łodzie motorowe można zamawiać w wersji z zamykaną kabiną, jak i w pełni otwarte.