cropped-logo-1x.png
Sea Ghost Group

Jaką łódź wybrać na morze

Wiele osób kupując wymarzoną motorówkę zastanawia się, jaki jacht motorowy najlepiej nadaje się na otwarte morze. Wybór jest dość szeroki, zarówno pod względem ceny, jak i rozmiarów oraz standardu wykończenia. Złotym środkiem może okazać się łódź hybrydowa RIB, która jest pojemna, wytrzymała i bardzo uniwersalna. Dwa silniki o mocy 2×175 HP w morskiej łodzi motorowej Ghost 750 Open oraz 2×400 HP w jachcie 900 Open, pozwalają wydobyć z naszych pełnomorskich jachtów motorowych potężne pokłady energii zapewniające sporą dawkę adrenaliny. Dzięki bogatemu wyposażeniu morskich jachtów motorowych produkcji Sea Ghost Group, można nimi wypływać w dalsze rejsy. Motorówki wyposażyliśmy w wygodne łazienki, duży, okrągły stół oraz sporą przestrzeń sypialną od strony dziobu. Te udogodnienia sprawiają, że rejs łodzią motorową nie musi się kończyć po jednym dniu na morzu. Możecie się Państwo wybrać w dalszą wyprawę jachtem pełnomorskim, z przystankami z dala od domu czy hotelu.

Jaki jacht motorowy jest najlepszy na morze?

Zakup pełnomorskiego jachtu motorowego wiąże się zazwyczaj z dużym wydatkiem. Łodzie typu RIB są tańszą alternatywą dla dużych i drogich motorówek morskich. Na morzu ważne jest poczucie bezpieczeństwa i komfortu, nawet przy złym stanie wody. Wymiary jachtów motorowych RIB zostały dobrane w taki sposób, żeby zapewniać przestronność i miejsce dla kilku osób wewnątrz kabiny, ale by jednocześnie nie przytłaczały swoimi rozmiarami i były mobilne również w wąskich marinach.

Pełnomorskie jachty motorowe

Morskie łodzie motorowe mogą zapewnić sporo atrakcji zarówno osobom, które szukają wrażeń, jak i rodzicom chcącym przeżyć przygodę na morzu ze swoimi dziećmi. Motorówki i jachty motorowe RIB zapewniają atrakcje każdemu, niezależenie od przeznaczenia łodzi. Jeśli nadal zastanawiają się Państwo jaki jacht motorowy jest najlepszy na morze, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu mailowego office@seaghostgroup.pl lub telefonicznego pod numerem 781 766 311. Odpowiemy na wszystkie pytania!