cropped-logo-1x.png
Sea Ghost Group

Motorówka policyjna

Łodzie produkowane przez Sea Ghost Group mogą być używane jako motorówki policyjne lub patrolowe, przez pozostałe służby mundurowe, jako łodzie ratownicze typu RIB. Duża moc silników pozwala sprawnie poruszać się na morzu i szybko pokonywać większe odległości. Jest to przydatne podczas patrolowania większych fragmentów nabrzeża, a także w razie zgłoszeń oddalonych od miejsca stacjonowania. Dodatkowym atutem jest zastosowanie tub pneumatycznych pozwala motorówce policyjnej na przemieszczanie się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Wysoko położony dziób łodzi zmniejsza ryzyko zalewania wodą pokładu, zwłaszcza przy wysokiej fali.

Ghost 750 Patrol – motorówka policyjna

Ghost 750 Patrol to specjalna wersja łodzi Ghost 750 Open przeznaczona dla służb mundurowych, takich jak policja czy wojsko. Od normalnej łodzi, przeznaczonej dla osób prywatnych, odróżnia ją wyposażenie wnętrza oraz moc silników – w motorówce policyjnej zastosowaliśmy dwa silniki o mocy 200 HP, zamiast 175 HP. Przy wyborze jachtu użytkownik może zdecydować się na silnik zaburtowy lub stacjonarny. Dodatkowym atutem motorówek policyjnych produkowanych przez Sea Ghost Group jest duży pokład, który może być wykorzystywany w przypadku przeprowadzania akcji ratowniczej na morzu.

Dlaczego warto wybrać motorówkę policyjną Ghost 750 Patrol?

Motorówka policyjna Ghost 750 Patrol doskonale sprawdza się zarówno w trakcie służby dziennej, ale również podczas nocnej zmiany. Wygodna i przestronna przestrzeń sypialna pozwala na spędzenie nocnej warty w komfortowych warunkach, będąc wypoczętym przed ewentualną akcją. Miejsce ze stołem wewnątrz zamykanej kabiny, może być w motorówkach policyjnych używana jako miejsce do prowadzenia spraw biurowych, tworzenia raportów i uzupełniania dokumentacji.