cropped-logo-1x.png
Sea Ghost Group

Jacht motorowy dla rodziny

Turystyczne jachty motorowe z asortymentu Sea Ghost Group są świetnym wyborem dla osób pragnących wypływać w morze razem z całą rodziną. Nasze łódki mogą pomieścić nawet pięciu pasażerów, a zamykana kabina zapewnia bezpieczeństwo, nawet jeśli w rejsie uczestniczą dzieci. Najmłodsi często mają zmienne potrzeby, dlatego w naszych turystycznych, rodzinnych jachtach motorowych umieściliśmy łazienkę z toaletą oraz stolik, na którym można przyrządzić i zjeść szybki posiłek. W łodziach produkcji Sea Ghost Group połączyliśmy solidne osiągi, generowane przez dwa mocne silniki, z możliwością przeżycia chwili relaksu na otwartym morzu.

Turystyczne jachty motorowe – miejsce relaksu dla całej rodziny

W jachtach motorowych z naszej oferty można wyruszać w rejsy praktycznie o każdej porze roku, nawet w przypadku trudnych warunków pogodowych. W łodziach typu RIB można zaprezentować dzieciom i młodzieży polskie morze od najpiękniejszej strony, czyli nie z brzegu lub mariny, ale z otwartej wody. Gwarantujemy, że po kilku rejsach Państwa pociechy będą chciały wracać na morskie podróży tak często, jak tylko się da. Rodzinne jachty motorowe są doskonałym miejscem do wykonywania turystycznych eskapad wzdłuż wybrzeża Bałtyku, ale pozwalają również na zaznanie chwili relaksu już kilka kilometrów od przystani. Rodzinne jachty motorowe typu RIB dają możliwość organizowania krótkich podróży, gdy nie mamy wiele wolnego czasu, ale także doskonale nadają się do dłuższych, weekendowych wypadów z całą rodziną.

Rodzinne jachty motorowe – łodzie do turystycznych wypraw po Bałtyku

Wybrzeże Bałtyku jest piękne od strony lądu, ale przede wszystkim robi ogromne wrażenie z otwartego morza. Pełen relaksu rejs rodzinnym jachtem motorowym, to świetna okazja do spędzenia wspaniałych chwil z rodziną i odbycia niezapomnianej turystycznej wyprawy.