cropped-logo-1x.png
Sea Ghost Group

Jaką łódź motorową kupić ?

Wybór jachtów motorowych na rynku polskim jest dość spory, dlatego nie łatwo podjąć decyzję dotyczącą wyboru łodzi motorowej idealnej do Państwa potrzeb. Jednym z głównych pytań na jakie trzeba sobie odpowiedzieć dokonując wyboru łódki, jest jej przeznaczenie. Czy chcemy pływać z całą rodziną, jak często chcemy korzystać z motorówki i czy będziemy wypływać na dłuższe rejsy. Jaką łódź motorową kupić? Motorówka czy RIB?

Na co zwracać uwagę przed zakupem?

Tak jak już pisaliśmy, najważniejszy przy wyborze jachtu motorowego jest cel, w jakim będziemy go używać. Jeżeli nie mamy sprecyzowanego przeznaczenia motorówki, to warto kupić łódź, która będzie uniwersalna. Łodzie typu RIB spełniają zarówno wymagania osób, które lubią wysoką prędkość i adrenalinę, jak i takich, dla których kluczowy jest komfort oraz bezpieczeństwo. Ich uniwersalność sprawia, że z motorówek RIB można korzystać przez cały rok, praktycznie niezależnie od pogody i stanu morza. Zamykana kabina, wyposażona w wysokiej klasy meble oraz łazienka, pozwalają na wypływanie w dłuższe rejsy. Wysoki standard wykończenia pozwala na odbywanie biznesowych podróży, wraz z kontrahentami i partnerami.

Co wybrać – łódź RIB czy motorówkę?

Jakie są atuty jachtów motorowych RIB produkowanych przez Sea Ghost Group? Łączymy w nich osiągi i bezpieczeństwo łodzi RIB, z komfortem jachtów kabinowych. Ponadto, cena naszych jachtów jest znacznie niższa niż zwykłych motorówek. Wykorzystane przez nas materiały, takie jak pontonowe tuby, pozwalają obniżyć cenę całego jachtu, a jednocześnie zapewniają łodzi stabilność. Wykorzystanie rozwiązań z motorówek typu RIB zostało w taki sposób wplecione w szkielet jachtu, aby nie wpłynąć negatywnie na wygląd jednostki. Dlatego na pytanie: „Jaką łódź motorową kupić – RIB czy motorówkę?”, z pełną odpowiedzialnością możemy odpowiedzieć – RIB. Tego typu jacht motorowy jest tańszy, bezpieczny i uniwersalny, a jednocześnie świetnie się prezentuje na morzu oraz w marinie.