cropped-logo-1x.png
Sea Ghost Group

Łodzie hybrydowe RIB

Łodzie hybrydowe RIB znajdujące się w naszej ofercie, są unikalnym połączeniem pontonowej łodzi motorowej typu RIB i kabinowego jachtu motorowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzyliśmy motorówkę bezpieczną i bardzo efektywną, a jednocześnie zapewniającą komfortową podróż. Hybrydowe łodzie RIB z naszej oferty dostępne są w kilku wariantach, różniących się rozmiarem, parametrami technicznymi i oczywiście ceną. Posiadamy cztery typy łodzi motorowych RIB – Ghost 750, Ghost 900, łódź ratowniczą Ghost 750 Patrol i łódź Ghost SeaSafari.

Łodzie motorowe typu RIB – bezpieczeństwo, niska cena i wygoda

Motorówki RIB są niezawodne i świetnie sprawdzają się nawet w trudnych warunkach pogodowych. Zastosowanie tub pneumatycznych zapewnia stabilność i bezpieczeństwo – tego typu rozwiązania są stosowane w łodziach patrolowych, które muszą działać niezależnie od warunków na morzu. My do tej niezawodności dołożyliśmy wysoki standard wykończenia, uzyskując pontonową łódź motorową typu RIB klasy premium, z której można korzystać przez cały rok, nawet na tak zimnym morzu, jakim jest nasz Bałtyk. Hybrydowe motorówki RIB mogą być wykorzystywane zarówno przez użytkowników prywatnych, jak i służby mundurowe – jako łodzie ratownicze lub patrolowe typu RIB.

Dlaczego warto wybrać hybrydową łódź motorową typu RIB?

Główną i niezaprzeczalną zaletą hybrydowych motorówek RIB jest ich niesamowita uniwersalność, atrakcyjna cena oraz solidność. Z łodzi pontonowej korzystać mogą zarówno osoby szukające zastrzyku adrenaliny i wrażeń na otwartym morzu, jak i rodziny z dziećmi, a także służby ratownicze. Zamykana kabina zapewnia bezpieczeństwo, ale w razie potrzeby można otworzyć dach i w pełni odczuć potęgę morza. Pontonowe lodzie motorowe RIB są najlepszym wyborem, dla osób, które cenią sobie komfort, ale również lubią poczuć dreszczyk emocji.