cropped-logo-1x.png
Sea Ghost Group

Wyposażenie jachtów motorowych

Jachty motorowe z oferty Sea Ghost Group wyróżnia wysoki standard wykończenia oraz bogate wyposażenie wnętrz. Zamykana kabina naszych motorówek może pomieścić i schronić przed niekorzystnymi warunkami kilka osób, które mogą wygodnie rozsiąść się na szerokiej kanapie i w wygodnych fotelach. Wewnątrz kabiny znajduje się również okrągły, drewniany stół, przy którym można komfortowo spożyć posiłek lub zrelaksować się cumując przy brzegu. Wyposażenie jachtów motorowych z asortymentu Sea Ghost Group zostało zaprojektowane w sposób umożliwiający dłuższe podróże, jak i krótkie wypady na otwarte morze.

Wyposażenie jachtów motorowych – przeznaczone do dłuższych podróży

Jachty motorowe z naszej oferty można zamienić w hotel w skali mikro. Zamykana kabina pełni funkcję pokoju dziennego, a osobna przestrzeń sypialna zapewnia odpoczynek w nocy. Dodatkowo na pokładzie znajduje się łazienka z prysznicem oraz toaletą. Dzięki takiemu wyposażeniu praktycznie nie ma potrzeby aby opuszczać jacht motorowy, częściej niż raz na kilka dni. Konieczne będzie jedynie uzupełnianie zapasów wody, żywności i paliwa. Jednak w trakcie krótszych wypadów nie trzeba się martwić o wyczerpanie najważniejszych zasobów, każda łódź zaopatrzona jest w dodatkowy zbiornik mogący pomieścić 300 litrów paliwa, a także dodatkowy zapas wody o pojemności 40 litrów.

Dlaczego warto wybrać jacht motorowy typu RIB?

Motorówki typu RIB oferowane przez Sea Ghost Group są wyposażone w profesjonalne fotele dla sterującego jachtem, pozwalające zachować wysoki komfort rejsu podczas trudnych warunków pogodowych i niespokojnego stanu morza. Wyposażenie naszych jachtów motorowych zostało skrupulatnie zaplanowane, aby zapewnić wygodę użytkownikom niezależnie od celów, w jakich motorówki są przez nich wykorzystywane.

Zapoznaj się ze szczegółowym opisem wyposażenia naszych jachtów motorowych typu RIB: 

Łódź hybrydowa Ghost 750
Łódź motorowa Ghost 750/900 OPEN
Łódź motorowa Ghost 750 PATROL
Łódź motorowa Ghost SeaSafari