cropped-logo-1x.png
Sea Ghost Group

Motorówki dla służb mundurowych

Łodzie naszej produkcji są dostosowane do wymagań wojska, służb ratowniczych, a także mogą być wykorzystywane jako motorówki policyjne. Każda łódź, zamówiona przez Państwa, może zostać przez nas przystosowana do konkretnych wymagań użytkownika. Funkcję motorówki wojskowej pełnić mogą zarówno łódź Ghost 750, jak i większa Ghost 900. Po zamówieniu wykonujemy kluczowe elementy jachtu zgodnie z zamówieniem klienta, aby finalny produkt w stu procentach spełniał Państwa oczekiwania i gwarantował pełen komfort podczas wykonywanych zadań. Motorówki wojskowe, poza odpowiednimi barwami maskującymi, muszą cechować się niezawodnością oraz dobrym przystosowaniem do akcji.

Najważniejsze atuty motorówki wojskowej Sea Ghost Group

Dwa silniki montowane w naszych łodziach gwarantują dużą moc, pozwalającą na sprawne przemieszczanie się na morzu, nawet na długich dystansach. Podniesiony dziób łodzi zmniejsza ryzyko zalania pokładu wodą, co poprawia poziom bezpieczeństwa osób przebywających na motorówce wojskowej. Antypoślizgowe łaty zapewniają większą swobodę poruszania się po pneumatycznych tubach zamocowanych po obu stronach kadłuba, a także ułatwiają abordaż i podejmowanie rozbitków. Budowa jachtu pozwala na bezpieczny powrót do miejsca przeznaczenia, nawet w przypadku uszkodzenia tub.

Ghost 750 i Ghost 900 – motorówki wojskowe

Zarówno model Ghost 750, jak i Ghost 900, mogą zostać przystosowane do potrzeb wojskowych. Motorówki posiadają wygodną przestrzeń sypialną w części dziobowej, dzięki której żołnierze pełniący nocną wartę mogą odpocząć i być w fizycznie oraz psychicznie przygotowani do ewentualnej akcji. Montowane w motorówkach wojskowych fotele zapewniają bezpieczne pływanie przy trudnych warunkach atmosferycznych, utrzymując pasażerów i sterującego w pozycji siedzącej. Na życzenie klientów, możemy dokonać szeregu zmian wpływających na bezpieczeństwo użytkowników motorówki wojskowej.