cropped-logo-1x.png
Sea Ghost Group

Motorówka dla WOPR

Motorówki produkowane przez Sea Ghost Group są przystosowane do pełnienia funkcji ratowniczej i patrolowej, a także mogą być wykorzystywane w celach rekreacyjnych. Motorówki dla WOPR muszą mieć kilka kluczowych cech. Pierwszą z nich jest oczywiście niezawodność. Kiedy w grę wchodzi ludzkie życie, maszyna nie może zawieść. Ratownicy WOPR muszą być pewni, że ich motorówka zadziała w razie potrzeby interwencji. Łodzie RIB z naszej oferty są wykonane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, dzięki czemu do minimum ograniczyliśmy możliwość awarii. Podnieśliśmy również dziób motorówki, żeby woda uderzająca o kadłub w mniejszym stopniu zalewała pokład.

Na co warto zwrócić uwagę wybierając motorówkę dla WOPR?

Drugą bardzo ważną cechą dobrej łodzi ratowniczej jest komfort użytkowania. Interwencja wymaga pełnego skupienia i zaangażowania, dlatego żaden szczegół nie może rozpraszać, bądź przeszkadzać ratownikom. Zapewniliśmy wszystkim użytkownikom profesjonalne, bezpieczne i wygodne fotele typu Jockey, ułatwiające podróż w trudnych warunkach. Podniesiona kabina motorówki pozwala ratownikom WOPR na wygodną obserwację dużej przestrzeni, bez żadnych przeszkód na wysokości wzroku. Tuby pneumatyczne są zabezpieczane przed mechanicznymi uszkodzeniami przez laminatowe burty. Nawet jeśli tuba ulegnie uszkodzeniu, to łódź skonstruowana jest w sposób, który pozwoli dopłynąć do brzegu i dokonać koniecznych napraw.

Atuty łodzi ratowniczej Ghost 750

Trzecim kluczowym elementem, który powinna posiadać motorówka WOPR, jest przystosowanie do akcji ratowniczej i zmaksymalizowanie szansy na jej powodzenie. Nasze łodzie posiadają duży pokład, pozwalający na sprawne udzielanie pierwszej pomocy. Ogrzewana kabina zapobiega wyziębieniu uratowanej osoby. Opcjonalnie możemy zamontować antypoślizgowe łaty na tubę, ułatwiające wciąganie osób na pokład motorówki WOPR.