Producent łodzi motorowych
Sea Ghost Group

Firma Sea Ghost Group jest producentem kabinowych łodzi motorowych typu RIB (Rigid Inflatable Boat – twarde łodzie pneumatyczne). W naszej ofercie sprzedaży znajdują się trzy typy łodzi – motorówka 5-osobowa Ghost 750 Open, większa Ghost 900 Open oraz Ghost 750 Patrol. Łodzie motorowe RIB produkowane przez Sea Ghost Group wyróżniają się zamykaną kabiną, dzięki czemu motorówki są bezpieczne nawet w przypadku trudnych warunków atmosferycznych. Jachtami motorowymi naszej firmy można pływać po Bałtyku przez cały rok, również w chłodniejszych miesiącach. Dzieje się tak nie tylko dzięki zamykanej przestrzeni kabinowej, ale także dzięki możliwości zamontowania ogrzewania wewnątrz kabiny. Każda z produkowanych przez nas jednostek dostępna jest również w wersji otwartej, bez zamykanej kabiny.

Kabinowe łodzie motorowe na sprzedaż w Gdańsku

Firma Sea Ghost Group, z siedzibą w Gdańsku, jest producentem i sprzedawcą kabinowych łodzi motorowych typu RIB, czyli unikalnego połączenia niezawodnych i bezpiecznych motorówek RIB z wygodną, rekreacyjna łodzią kabinową. W naszych jachtach motorowych zachowane zostały wszelkie atuty łodzi RIB, przy jednoczesnym wykorzystaniu wygody motorówek rekreacyjnych. Finalnie stworzyliśmy produkt premium, o wysokim komforcie i standardzie wykończenia, a także znakomitej funkcjonalności i poziomie bezpieczeństwa. Łodzie motorowe Sea Ghost Group mogą mieć zamontowany silnik stacjonarny lub zaburtowy.

Kabinowe motorówki na sprzedaż

Jesteśmy producentem kabinowych łodzi motorowych z Gdańska. W naszej ofercie, na sprzedaż, posiadamy trzy modele motorówek, różniące się rozmiarami, a także przeznaczeniem. Dwa jachty motorowe (Ghost 750 Open i Ghost 900 Open) są przeznaczone przede wszystkim do użytku dla osób indywidualnych, z kolei motorówka Ghost 750 Patrol skierowana jest do służb mundurowych, prowadzących patrole na akwenach wodnych. Kabinowe łodzie motorowe, których producentem jest Sea Ghost Group, zostały zaprojektowane z myślą o rejsach po Bałtyku. Przy tworzeniu koncepcji budowy kadłuba naszych motorówek wzięliśmy pod uwagę najczęściej występującą na Morzu Bałtyckim długość fali, dzięki czemu osiągnęliśmy wysoki poziom komfortu podróży.