Motorówka kabinowa
Sea Ghost Group

Wybór właściwej motorówki nie jest łatwą i szybką decyzją, należy wziąć pod uwagę wiele elementów, które złożą się na zakup idealnie dopasowanej łodzi motorowej. Pierwszym ważnym pytaniem, jakie trzeba sobie zadać, jest “jak często będziemy pływać naszą motorówką”. Jeśli łódź motorowa ma być użytkowana przez cały rok, to powinniśmy się wybrać jacht z kabiną, zamykany i odporny na zmienne warunki pogodowe. Taki komfort oferują motorówki kabinowe typu RIB (łodzie hybrydowe), które dzięki zamykanej kabinie pozwalają na pływanie po morzu przez cały rok.

Jaką motorówkę kabinową wybrać?

Rynek małych motorówek kabinowych jest szeroki i zróżnicowany zarówno pod względem ceny, jak i zastosowania poszczególnych jachtów motorowych. Jaką małą motorówkę kabinową wybrać? Trwałą, komfortową i bezpieczną. Cechami wyróżniającymi kabinowe motorówki typu RIB są wysoki poziom bezpieczeństwa i odporność na trudne warunki morskie. Kabinowe RIB-y używane są przez służby mundurowe (m.in. policję i wojsko) oraz ratunkowe (WOPR), z powodu wysokiej trwałości i niezawodności. Taka łódź musi być gotowa do akcji niezależnie od warunków. W naszych małych motorówkach kabinowych wykorzystaliśmy wszystkie atuty jachtów motorowych typu RIB, ale dołożyliśmy do nich wysokiej klasy wykończenie i ekskluzywny design. Dzięki temu stworzyliśmy motorówkę kabinową z doskonałą prezencją i najwyższym poziomem wygody oraz bezpieczeństwa.

Mała motorówka kabinowa typu RIB

Małe motorówki RIB z kabiną, pozwalają na bezpieczną i w pełni komfortową podróż niezależnie od stanu morza i temperatury powietrza. Sea Ghost Group to producent motorówek kabinowych klasy premium. Nasze łodzie motorowe skierowane są do osób, które chcą cieszyć się pięknem Bałtyku przez cały rok, a nie tylko w okresie wakacyjnym. Jeżeli należycie do tego grona, to pytanie "jaką łódź motorową wybrać?", może mieć tylko jedną odpowiedź - łódź motorową RIB z kabiną. Znakomicie sprawdzi się jako jacht motorowy dla rodziny oraz kabinowa motorówka dla wędkarza. Tego typu jacht kabinowy nigdy Was nie zawiedzie i będzie bezpieczny w każdych warunkach.